Logo BOJA

Z nami możesz więcej

Nasze wartości

Misja
Centrum Księgowe, Doradcze i Informatyczne „BOJA” Sp. z o.o. powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi rachunkowej, kadrowo-płacowej i informatycznej   firm i osób fizycznych. Naszą dewizą jest wspomaganie partnerów biznesowych, racjonalizacja kosztów ich działalności gospodarczej.

Biznesem niech zajmują się biznesmeni a resztą – specjaliści.  

Nasze cele
Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Pomożemy poruszać się w gąszczu nieustannie nowelizowanych przepisów fiskalno-prawnych i wybrać optymalną ścieżkę rozwoju Waszej firmy. Dobierzemy i wdrożymy rozwizania informatyczne odpowiednie do potrzeb naszych Klientów. Bez względu na to czy prowadzicie Państwo małą rodzinną firmę czy przedsiębiorstwo o silnej pozycji na rynku, zaproponujemy rozwiązania, które zoptymalizują ponoszone każdego miesiąca koszty.

 

Nasze motto brzmi: „Z nami możesz więcej”.

Wiedza i odpowiedzialność
Zatrudniamy doświadczoną i wykształconą kadrę posiadającą niezbędną wiedzę z zakresu prawa podatkowego i bilansowego oraz prawa pracy. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość ewidencji księgowej i kadrowo-płacowej oraz dokumentacji podatkowej i sprawozdawczości  na podstawie dokumentacji  przedłożonej przez  Klienta. Zapewniamy zachowanie w tajemnicy wszelkich faktów i informacji, z którymi zapoznajemy się w związku ze świadczonymi usługami.

 

Mając na względzie dobro naszych Klientów, jak również odpowiednie dostosowanie usług IT do ich indywidualnych oczekiwań   stawiamy na sprawdzone, nowoczesne a przede wszystkim innowacyjne rozwiązania. Uważamy iż dzięki indywidualnemu podejściu, odpowiednio dobranym technologiom i urządzeniom informatycznym do potrzeb danego Przedsiębiorstwa i wieloletniemu  naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oddać do dyspozycji Państwa narzędzia które przyczynią się do wzrostu wydajności, uporządkowania spraw wewnętrznych i poprawy koordynacji prac co w konsekwencji przełoży się na finanse Państwa Firmy.

Konsultacje
W przypadku pytań lub wątpliwości nasi pracownicy w każdej chwili służą naszym Klientom fachową wiedzą z dziedziny rachunkowości, podatków i prawa pracy a także pomocą w doborze sprzętu informatycznego i oprogramowania. Pełna informatyzacja biura sprawia, iż kontakt z nami jest wyjątkowo prosty i wygodny.

 

W naszych działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów.
 
Priorytety
Terminowość i rzetelność świadczonych usług, profesjonalizm, efektywność i życzliwość oraz bezpieczeństwo i poufność informacji.

 

Oferta Usługi księgowe Usługi kadrowo-płacowe Usługi informatyczne Doradztwo gospodarcze i finansowe Usługi kancelaryjne Referencje
 • Bimel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
 • Centrum Doskonalenia Kadr „EuroPartner”
 • Intech Polska Sp. z o.o. w Wejherowie
 • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie
 • Reknica Sp. z o.o w Kolbudach
 • Stocznia Gdynia SA w Gdyni
 • Agencja Ochrony WENA Sp. z o.o. w Gdańsku
 • CRIST SA
 • Gafako
 • Euro-Guard sp. z o.o.
 • Europlazma Serwis Sp. z o.o.